טבעות זהב עם – CZ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
טבעת CZ

כשחושבים על טבעות זהב, ישר חושבים על טבעת משובצת עם יהלום אמיתי, יקר ונוצץ, שיוצר טבעת כבדה ולא נוחה לענידה לאורך זמן. אך כיום, כשמחפשים דרכים להתפנק בטבעות חדשות בלי להוציא סכומים גדולים, יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות טבעות זהב 14 קראט עם אבן אשר דומה ליהלום, בשם זירקוניה קובית. מה זאת האבן הזאת ולמה היא הפכה להיות פופולרית כל כך בטבעות? כל הפרטים במאמר הבא. 

היא נראית כמו יהלום ולמראית עין אפשר לחשוב שמדובר ביהלום אמיתי. אך לא. זירקוניה קובית, או באנגלית cubic zirconia  היא אבן קטנה שדומה ליהלום במראה שלה, אך זולה ממנו בהרבה. המחיר הנוח של האבן והמראה הדומה ליהלום גורם ליותר ויותר אנשים לבחור טבעת זהב מיוחדת עם זירקוניה קובית כמתנה סמלית. 

לקנות טבעת זהב לבן במחיר נוח

כמו כל אבן, גם זירקוניה קובית יכולה להשתלב בכל טבעת. המחיר הנוח שלה יכול לענות גם על הטרנד החדש של עיצוב טבעות עם יהלומים מרובים או עם שילובי מתכות מיוחדים,  וכך נוצרת למעשה טבעת זהב מיוחדת, במחצית מהסכום שהייתה עולה טבעת המשובצת יהלומים אמיתיים. 

אפשר כמובן לקנות גם טבעת זהב 14 קראט עם שיבוצים של cubic zirconia ויהלום וככה להנות גם מיהלום אמיתי בטבעת, בשילוב היופי של האבנים הנוספות או בשילוב מתכות אחרות כמו כסף למשל ואפילו בשילוב אבני חן אחרות, שגם הן הפכו להיות פופולריות בטבעות זהב. 

לבחור טבעת זהב לבן קלה ונוחה

אחד המאפיינים המובהקים של יהלום אמיתי הוא המשקל שלו. שיבוץ מספר יהלומים אמיתיים בטבעת ייצור בהכרח טבעת זהב מיוחדת, אך גם כבדה מאוד  שלא תהיה נוחה לענידה לאורך זמן, מה שגורם לנשים רבות לוותר על ענידת הטבעת והיא יוצאת מקופסת התכשיטים רק כשמדובר באירוע חשוב במיוחד. אם הטבעת נקנית כמתנה חגיגית, בחירה בטבעת כבדה תוביל לעוגמת נפש כאשר יתברר שהטבעת נשארת בארון זמן רב. 

לכן משקל האבנים הוא  סיבה נוספת שבגללה יותר ויותר אנשים בוחרים בזירקוניה קובית- המשקל הנוח שלה מאפשר לשבץ מספר אבנים בלי להכביד על הטבעת עצמה. גם אם משבצים יהלום אמיתי בנוסף לזירקוניה, משקל הטבעת לא יעלה בצורה משמעותית והיא עדיין תישאר טבעת נוחה שתהיה בשימוש זמן רב.

לסיכום, היום כבר לא צריך להוציא הון על טבעת ולא צריך לחשוש מבחירה של טבעת כבדת משקל שלא תהיה נוחה לענידה וכך אפשר לשלב אבני חן או מתכות נוספות בטבעת בקלות ובלי להכביד על התקציב.  כדי לבחור לעצמך טבעת זהב לבן או טבעת זהב מיוחדת חדשה, בין אם מדובר בטבעת עם יהלום אמיתי או cz, צוות בלוג׳ם מזמין אותך להכנס לאתר ולבחור בקלות את הטבעת הבאה שלך שתשלים את סט התכשיטים בצורה מושלמת.