תליוני זהב עיצובים שונים וצבעים שונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
תליון מגן דוד זהב לבן

תכשיטים הם חלק משמעותי מהמראה הכללי, אצל גברים ואצל נשים גם יחד.

לפיכך, ככל שעיצוב התכשיט הוא ייחודי יותר, כך הדבר עשוי להשפיע בצורה מעניינת על המראה של מי שמשתמש בו. עם התכשיטים הנדרשים והפופולאריים ביותר ניתן למנות את התליונים. מהם בעצם תליונים ולמה הם כל כך פופולאריים? אילו סווגים שונים של תליונים קיימים כיום בשוק? מה שונה בין תליון מגן דוד זהב לבן לבין תליונים אחרים? למי יכול להתאים תליון ארץ ישראל זהב איכותי? מתי תליון לב זהב אדום הוא התכשיט המועדף? להלן התשובות.

מהם תליונים ולמה הם כל כך פופולאריים

תליונים הם בעצם החלק התלוי של התכשיט. למעשה, המונח תליון נגזר מהאופן שבו מונח התכשיט הזה על הגוף. אופן ההנחה של התכשיט הזה הוא באמצעות תליה, כאשר מה שתומך בתכשיט היא בדרך כלל שרשרת שגם אותה ניתן לבחור בצורה מושכלת. התליונים הם פופולאריים משלוש סיבות:

  • נראות: תליון מגן דוד זהב לבן, כמו גם סוגים אחרים של תליונים, הם בולטים במיוחד. לא צריך אבחנה מיוחדת כדי לזהות תליון ארץ ישראל זהב או תליון לב זהב אדום שתלויים בגאווה על שרשרת איכותית על הצוואר או על החזה של מישהו. במרבית המקרים מדובר על תכשיטים באיכות גבוהה. בחלק מהמקרים תכשיטים הללו מותאמים אישית. במקרים אחרים, התכשיט עומד בפני עצמו והוא יוקרתי ומוסיף חן רב למי שעונד אותו.
  • יוקרה: תליונים למיניהם שעשויים מזהב מעידים על היכולות של העונדים אותם ובהחלט מוסיפים על היוקרה שלהם.
  • קלות בשימוש: לא צריך לענוד תליון באמצעות סיכה או בכל דרך מסובכת אחרת. פשוט עונדים את השרשרת שעליה תלוי התליון, ובכך מסתיימת המלאכה.

סוגים שונים של תליונים

כשמדובר בתכשיט הכל כך פופולארי שנקרא תליון, יש מבחר לא קטן של תליונים. עם התליונים היותר פופולאריים ניתן למנות כדלקמן:

  • תליון מגן דוד זהב לבן: תליון בצורת מגן דוד, שיש בו משום הצהרה על מי שנושא אותו. שילוב של עדינות ואיכות.
  • תליון ארץ ישראל זהב: מדובר על תליון איכותי במיוחד שבולט לעין הן האיכות והן ביופי.
  • תליון לב זהב אדום: תליון מהסוג הזה הוא מתנה איכותית ושווה. ואולם בנוסף, מתנה כזאת היא ם ייחודית מאד.

אחד המאפיינים החשובים ביותר של תליונים באופן כללי, טמון בעובדה שהתליונים אינם מאפיינים בהכרח את אחד המינים. גברים ונשים כאחד עונדים תליונים, כל אחד על פי הטכם וההעדפות שלו. מדוון התליונים הקיימים הוא רחב ועונה על כל הדרישות. אם יש לך עניין בתכשיט איכותי שישקף את האופי ואת ההדפות שלך, זה בהחלט המקום הנכון עבורך, כדאי ליצור קשר כבר כעת ולבחור את התכשיט המועדף עליך. מבחר התכשיטים הו גדול ומאפשר לכל אחד לבחור את התכשיט המועדף עליו.