תליון זהב – מתנה מושלמת שמסמלת המון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp

היא התלהבה מהשרשרת ההיא. ראית את זה. הרי היית שם איתה. והנה, הגיע הרגע שאפשר לקנות לה את השרשרת ההיא שריתקה אותה לחלון הראווה. יום נישואין, יום הולדת חשוב במיוחד או אפילו קידום משמעותי בעבודה, כל אירוע כזה הוא הזדמנות לקנות תליון זהב עם טורקיז, כדי לסמל המון, ממש כמו במצרים העתיקה. אז מה מסמל בעצם תליון זהב ולמה לבחור דווקא שרשרת ולא תכשיט אחר? כל הפרטים במאמר הבא. 

כמעט ואין אישה שלא אוהבת תכשיטים. רוב הנשים מחזיקות קולקציה של תכשיטים שמתאימים לכל אירוע. השרשרת ההיא הלהיבה אותה, ראית את זה. היא הסתכלה עליה המון זמן, בחנה אותה היטב. יום נישואין, או יום הולדת חשוב במיוחד זה זמן טוב לקנות מתנה שכבר במצרים העתיקה סימלה המון והיו לה מגוון שימושים. 

למה לקנות דווקא תליון זהב עם אמטיסט ולא טבעת? 

כבר במצרים העתיקה נהגו הפרעונים לענוד תליון המסמל את כוחם ועושרם. התליון היה בצורת חרפושית, ומעבר לסימול כוח ועושר היה נהוג לענוד תליונים גם כקמיע להגנה, או כדי להזדהות בפני מאמינים אחרים באמצעות תליוני מגן דוד או צלב. השימושים השונים של התליונים עוזרים לנו להבין שמעבר לאהבה לתכשיטים, התליון סימן המון כבר בתקופה הקדומה. 

בין אם מדובר על מערכת יחסים ממוסדת או שעדיין לא, קניית תליון זהב עם טורקיז או עם זירקון לבן, תסמל את הכוח ואת החשיבות של מערכת היחסים, או כהצהרת כוונות סמלית לעתיד לבוא, או לסמל את ההגנה שמערכת היחסים מעניקה לכם, לעומת קניית טבעת שמסמלת דברים אחרים לגמרי וקונים אותה בהזדמנויות מעטות ונדירות יותר. 

איך לבחור תליון זהב עם עם זירקון לבן או טורקיז?

קודם כל חשוב לבדוק מה כבר קיים בקולקציה שלה. אם כבר יש לה תכשיט דומה, אם היא אוהבת תכשיטים מהסוג הזה. אם הקשר שלכם נמשך זמן רב, סביר שכבר יצא לך לראות את קולקצית התכשיטים שלה, לפחות את חלקה, ולהתחיל להבין את הטעם שלה בתכשיטים. 

אם בחרת לקנות תליון זהב עם זירקון לבן, כדאי להתאים את התליון לסגנון הלבוש שלה, כדי שיוכל להשתלב בצורה הטובה ביותר וכדי שיתאים למגוון רחב של בגדים. תליון מתאים יכול לשדרג כל הופעה. חשוב גם לבחור תליון שיכול להתחבר לצמיד, כך שבמקרה הצורך אפשר להפוך את התליון לצמיד ולהמשיך להשתמש בו גם כשלא מתאים לענוד שרשרת. 

לסיכום, אפשר לראות שענידת תליון זהב עם אמטיסט, או עם כל אבן אחרת, יכולה לסמל המון וכבר במצרים העתיקה נהגו לענוד תליונים כדי לסמל כוח והשפעה, הגנה או אמונה דתית. בחירת התליון המתאים יכולה להיות קריטית כדי לאפשר לה ללכת עם התליון זמן רב. אתר בלוג׳ם מזמין אותך להיכנס ולבחור את התליון המתאים.