שרשראות זהב, מה לבחור?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שרשראות זהב

הן איתנו מאז ומעולם, אפילו לפני המצאת החרוזים. בהתחלה שרשראות זהב היו עשויות ממה שמצאו באזור- כמו צדפים, אבנים טבעיות וחומרים נוספים שאפשר למצוא בטבע. השרשרת עצמה היתה עשוייה מגפן ובהמשך, בעקבות המצאת החוט, יוצרו שרשראות עמידות יותר. כיום השרשראות הנפוצות הן שרשראות זהב מסוגים שונים וכמובן, גם שרשראות כסף ופנינים. אז איך יודעים מה הסגנון שלך, כדי לבחור שרשרת זהב בצורה נכונה? כל הפרטים במאמר הבא. 

כשמדברים על שרשראות זהב, ישנם 7 סוגי שרשראות שחשוב להכיר כדי לבחור את השרשרת הנכונה שתתאים למבנה הגוף ותוסיף לסטייל שלך וגם תעביר את המסר הרצוי. 

כל שרשרת משדרת משהו אחר ולכן חשוב להתאים אותה גם לסגנון הלבוש הכללי וגם למבנה הגוף וזאת יכולה להיות משימה לא פשוטה, בעיקר אם זאת קנייה ראשונה של שרשרת זהב.

להתאים שרשראות זהב ללבוש בצורה נכונה

לכל שרשרת יש אופי וייחוד משלה. שרשרת ונציה, למשל, היא שרשרת שמורכבת מחוליות מרובעות. לעומתה, שרשרת מסובבת היא שרשרת שיוצרה בקליעה וסיבוב. לעומת השרשראות האלו, שרשרת זהב מסוג ספיגה מזכירה צמה והיא אכן מיוצרת בטכניקת קליעה ואילו שרשרת מסובבת, כשמה כן היא, מיוצרת בטכניקה של קליעה וסיבוב. 

כל הטכניקות השונות מעניקות מראה ייחודי לכל שרשרת, כשגם האורך והתליון, אם ישנו, משפיעים על המראה הכללי. לקנות את השרשרת הנכונה באורך הלא נכון יוביל לתוצאה הפוכה, לכן חשוב להתאים את האורך לסוג השרשרת שבחרת, כדי לקבל מראה מושלם.

למדוד שרשראות זהב כדי לבחור

הדרך הטובה ביותר לבחור שרשראות זהב בצורה נכונה, היא פשוט למדוד כמה שיותר שרשראות, לנסות לשחק עם האורכים, כדי להגיע למראה המושלם. אם זאת קנייה ראשונה שלך של שרשרת זהב, מומלץ להגיע פיזית לחנות ולא לקנות באינטרנט, מאחר וההבדלים בין התמונות למציאות יכולים להיות גדולים וזמן המשלוח משחק תפקיד, בעיקר אם זאת שרשרת זהב לאירועים או בתור מתנה לחברה טובה. 

מומלץ גם להיוועץ בסטייליסטית מקצועית כדי לבחור את השרשרת הנכונה שלך, מאחר שהמבחר הרב בחנויות באמת יכול לבלבל כל אחת ויעוץ מקצועי יכול לקצר את זמן החיפוש אחר השרשרת המושלמת. 

גם אם זו לא השרשרת הראשונה שלך, ייעוץ בחנות או אצל אשת מקצוע בתחום, יכול לעזור לך לעלות על טעויות שאולי עשית בבחירות הקודמות שלך ולהימנע מהן בעתיד. 

לסיכום, שבעת הסוגים של שרשראות זהב יוצרים מבחר אדיר של שרשראות, שמי שזו הקניה הראשונה שלה, יכולה ללכת לאיבוד ולהשקיע כסף רב בשרשרת לא נכונה, שלא תתרום למראה שלה. לכן, במקרה שזו קניה ראשונה, כדאי לגשת פיזית לחנות ולוותר על רכישה באינטרנט, שלפעמים יכולה להטעות. צוות בלוג׳ם מזמין אותך לקבל ייעוץ מקצועי ולהיכנס לאתר כדי לעשות בירור וסינון ראשוני של שרשראות פונטציאליות.