עגילי זהב 14 קראט מה חם השנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
סט תכשיטים

אחת הדרכים לפנק את עצמך בתקופה קשה היא כמובן לקנות עגילים חדשים, למשל סט עגילי זהב לבן, או עם אמטיסט.  כמו כל שנה, גם השנה יש טרנדים חדשים בתחום עגילי הזהב וכמה טרנדים שעושים קאמבק, בזכות בלוגריות בתחום. החל מהחישוקים שעושים קאמבק, עגילים מעוצבים ויהלומים שתמיד יהיו רלוונטיים. במאמר הזה ריכזנו עבורך את כל מה שחם השנה, כדי שתוכלי לקנות את העגיל המושלם. 

חישוקים, יהלומים, אבנים יקרות, אלו רק חלק מהמגוון העצום של עגילי זהב 14 קראט שאפשר למצוא השנה בחנויות. כדי להתחדש בסט העגילים הנכון, צריך לדעת להתאים את מה שחם השנה בעגילים לאופי שלך ולטעם האישי שלך, כדי שתקני את העגיל שילך איתך שנים רבות. 

חוזרים לאופנה: עגילי זהב לבן בצורת חישוק

מובילות דעת קהל ובלוגריות רבות מחזירות לאחרונה את אופנת החישוקים ובגדול. אך בניגוד לעגילי החישוק הקלאסיים, מה שהולך השנה הם עגילי חישוק מעוצבים: עבים, משולבי כסף, זהב לבן או אדום- הכל חוץ מהחישוק הסטנדרטי הפשוט. כך שאם את לא מתחברת לחישוק הסטנדרטי, הדק והגדול, תוכלי לבחור לעצמך עגילי זהב לבן או צהוב בעיצובים שונים ושילובים שונים שיתאימו לאופי שלך. 

העיצוב המושלם: עגילי זהב 14 קראט מעוצבים

אם החישוקים לא מדברים אלייך ואת מחפשת משהו קצת יותר עדין, אפשר למצוא מגוון רחב של עגילי זהב 14 קראט מעוצבים בצורות שונות ועדינות, עם מגוון טקסטורות ושילובי חומרים שונים שיוכלו לעזור לך להגיע להופעה המושלמת. מעגילים תלויים ועד צמודים, המגוון רחב ואפשר למצוא שילובים של זהב אדום, לבן ואפילו בצבעים שונים. 

אבנים יקרות: עגילי זהב עם אמטיסט ואבנים אחרות

אבני חן תמיד שולבו בתכשיטים שונים ובעיקר בעגילים. הסגולות המיוחסות לחלק מהאבנים גורמות ליותר ויותר נשים לבחור את האבן המתאימה להן ולשבץ אותה בעגילים ובתכשיטים השונים. השנה הדגש הוא על עגילי זהב עם אמטיסט, שהיא קריסטל ממשפחת הקוורץ, שצבעה סגול בגוונים שונים, אשר משתלבים היטב גם עם עגילי חישוק וגם עם עגילים עדינים. 

תמיד רלוונטיים: עגילי זהב בשילוב יהלומים

כמעט ואין אישה שלא אוהבת יהלומים בתכשיטים שלה. לכן הם גם תמיד רלוונטיים. אפשר למצוא עגילי זהב עם יהלומים בכל צורה, כשהשנה היהלומים משובצים במיקומים מפתיעים ולא סטנדרטיים, כשאפשר למצוא עגילים משוננים לצד עגילים מעוגלים וכמובן שהיהלומים משתלבים גם בעגילי החישוק, כך שאפשר לשלב כאן שני טרנדים בעגיל אחד. 

לסיכום, ישנם טרנדים שנשארים רלוונטים תמיד, כמו היהלומים, אך גם עם טרנדים אפשר לשחק ולהגיע לתוצאות מפתיעות. ההשפעה האדירה של מובילות דעת קהל על השוק החזירה את עגילי החישוק לאופנה ואבן החן של השנה היא אמטיסט, שמשתלבת היטב בעגילים עדינים או בעגילי חישוק. באתר בלוג׳ם תוכלי לבחור בקלות את העגילים הבאים שלך.