עגילי זהב מיוחדים ואיך הם משתלבים בהופעה הכללית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
עגילים נופלים מזהב

ענידת עגילים איננה תפעה חדשה. כבר בעת העתיקה נהגו נשים, ובמקרים מסוימים גם גברים, לענוד עגילים. מהו בעצם עגיל ומה כל כך מיוחד בו? למי מתאימים עגילי זהב תלויים? מי עשוי או עשויה לבחור עגילי זהב נופלים? אילו סוגים של עגילי זהב מיוחדים אחרים ניתן למנות? בשורות הבאות נתמקד בתכשיט איכותי שמוסיף המון להופעה הכללית.

מהם בעצם עגילים ומה כל כך מיוחד בהם

עגילים הם תכשיטים שמי שמשתמשים בהם עונדים אותם על האוזניים. את העגיל נהוג לענוד על תנוך האוזן. מרבית הנשים העונדות עגילים, עושות זאת לאחר שהתנוך שלהן חורר כבר בתקופה מוקדמת. הסוגר של עגילי זהב תלויים או כל סוג אחר של עגילים מוחדר לתוך החור הקיים בתנוך האוזן של מי שעונדים אותו. באופן הזה ניתן לענוד גם עגילי זהב נופלים וסוגים אחרים של עגילים. עם זאת, יש גם עגילי זהב מיוחדים אשר ניתן לענוד אותם ללא צורך בנקב ספציפי על תנוך האוזן.

למי מתאימים עגילים ואיך מתאימים את סוג העגיל

כבר בראשית המאמר הוזכרה העובדה שגברים ונשים כאחד עושים שימוש בעגילים. עם זאת, הרוב המוחלט של מי שמשתמשים בעגילים כאמור הן נשים. התאמת סוג העגיל נקבעת הן על פי כמה אמות מידה:

  • המראה: כשמדברים על מראה, מדברים על הצורה והמבנה של הפנים בעיקר. עגילי זהב תלויים, למשל, עשויים להתאים למי שיש לה ראש קטן ועדין והיא מעוניינת לשוות לעצמה מראה עשיר. עגילי זהב נופלים מתאמים לאישה בעלת הופעה עשירה ולבוש יוקרתי.
  • אופן הלבוש: לעיתים מזומנות, אופן הלבוש משפיע על בחירת העגילים, כמו גם על הבחירה של תכשיטים אחרים. עגילי זהב מיוחדים עשויים להשתלב היטב בהופעה יוקרתית של אישה. בדרך כלל, עגילים כאלה יתאימו לאירועים יוקרתיים, פגישות עסקיות ומצבים שדורשים ממי שעונדת אותם ליצור רושם איכותי במהירות.

סוגים שונים של עגילי זהב

עם הסוגים השונים של עגילי זהב איכותיים ניתן למנות כדלקמן:

  1. עגילי זהב תלויים: עגילים כאלה תלויים על התנוך של האוזן, ונתמכים על ידי סוגי שחודר לתוך החור שנשים רבות דאגו לו כבר בשלב מוקדם של החיים שלהן. עגילים כאלה מסמלים איכות, יוקרה וטעם טוב.
  2. עגילי זהב נופלים: עגילים כאלה, כשמם כן הם, נופלים מן האוזן ולמטה. עגילים אלה משנים את הרושם הכללי ואת המראה הכללי של מי שמשתמשת בהם. לרוב, עגילים הם חלק מהופעה כללית הדורשת גם התאמה ספציפית של הלבוש.
  3. עגילי זהב מיוחדים: מדובר בעגילים בעיצובים לא שגרתיים, המעניקים למי שעונדים אותן מראה ייחודי, עשיר ומעניין.

אם יש לך עניין בעגילי זהב מסוגים שונים, זה בהחלט המקום הנכון והמתאים ביותר עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולבחור אחד או יותר מכלל סוגי העגילים הקיימים.