סט תכשיטים מושלם לכל אירוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
סט תכשיטים

עגילים, טבעת, שרשרת וצמיד- כמעט אין אישה שלא יוצאת מהבית כשהיא עונדת את אחד התכשיטים האלו, או את כולם יחד. בחירה בסט המכיל עגילי זהב, טבעת ותליון מזהב יכול להיות סט מושלם לכל אירוע, אם בוחרים אותו נכון ואם משלבים אותו נכון עם שאר המלתחה, כך שהסט יראה טוב גם בחתונה וגם באירוע של העבודה. איך עושים את זה? כל הפרטים במאמר הבא.

חתונה, ברית, אירוע של העבודה, או אפילו מפגש עם חברות שלא ראית הרבה זמן: כל אירוע כזה דורש סט תכשיטים, המרכיב תליון זהב, טבעת, עגילים וצמיד. כשכל תמונה עולה היום לרשתות החברתיות ונמדדת לפי כמות הלייקים המתקבלת, כדאי להשקיע בבחירת סט מושלם, שיכול להתאים לכל אירוע.

בחירת עגילי זהב שיתאימו לפנים ויחמיאו לצילום

הסלפי, השולט כיום ברשתות החברתיות, נפוץ יותר מתמונת גוף מלאה הסיבה היא שיותר קל לצלם תמונת סלפי טובה ולשלוט בכל הבעה ובכל שערה, מאשר לצלם תמונת גוף. לכן חשוב קודם כל לבחור עגילי זהב שיתאימו לפנים, אך לא ישתלטו על התמונה. בחירת עגילי זהב עדינים תתאים כמעט לכל תמונה ולכל מבנה פנים וישתלבו  בצורה נהדרת בסט.

יתרון נוסף שיש לבחירת עגילי זהב הוא ההשתלבת בלבוש. לרוב האירועים הולכים עם לבוש שחור, ולבגדים שחורים עדיף לענוד תכשיטים בצבע שיצור ניגוד, וזהב, אפילו זהב לבן, עושה את העבודה מצויין ויוצר את הרושם הנכון בתמונות הפנים, שרובן כוללות גם את החלק העליון של הגוף.

בחירת סט עם טבעת זהב 14 קראט שמתאים לכל אירוע

כשמושיטים את היד, הטבעת, או היעדרה, היא הדבר הראשון שרואים. אחר כך שמים לב לצמיד ולשעון. כך שבעת בניית הסט המושלם, בחירה של טבעת זהב 14 קראט תמיד תשדרג את ההופעה ואת הרושם הכללי מההופעה, פשוט כי זהב עדיין עושה את הרושם הנכון.

גם אם בשגרה את אוהבת טבעות מוגזמות, עם יהלומים גדולים או עם חריטות, לאירועים, בעיקר אירועים חשובים, כדאי לבחור טבעת עדינה, אשר תיצור רושם של יד אלגנטית, ותתאים ללוק הכללי. טבעות עדינות יכולות להתאים לכל אירוע, ואילו טבעות גדולות מידיי או משובצות עם הרבה יהלומים או אבני חן אחרות יכולות ליצור רושם מרתיע, בעיקר כשיש 30 שניות ליצירת הרושם הראשוני הנכון.

לסיכום, סט תכשיטים המתאים לכל אירוע יכלול טבעת זהב 14 קראט, רצוי טבעת עדינה וקטנה, עגילים, צמיד ותליון, שיתאימו להופעה הכללית. כאשר רוב התמונות הם תמונות פנים, עדיף להשקיע ולבחור עגילי זהב שיתאימו למבנה הפנים, לא ישתלטו עליהם ויצרו את המראה הנכון. הסט המושלם הוא סט שגם אם מפרידים ובוחרים ללכת רק עם עגילים למשל, עדיין משאיר את הרושם הנכון. באתר בלוג׳ם תמצאי את הסט המושלם לאירוע הבא שלך.