טבעות זהב מעוצבות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
טבעת זהב מעוצבת

טבעות זהב מעוצבות הן הרבה יותר מ"רק" תכשיט דקורטיבי, במקרים רבים, הטבעות יהוו כסמל לכל דבר ועניין – כמו במקרים של טבעות אירוסין וטבעות נישואין.

כך יוצא, שאחד הפרמטרים הראשונים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת טבעות זהב מעוצבות, נוגע לשאלה מהי המטרה העומדת מאחורי אותה הטבעת.
כמובן, שיש עוד שורה ארוכה של פרמטרים עליהם כדאי לשים דגש בהליך בחירת טבעות זהב ולהלן חלק מאותם הפרמטרים המדוברים:

סוג הטבעת המבוקשת

יש לא מעט סוגי טבעות זהב מעוצבות ובין היתר: טבעת זהב לבן, טבעת זהב משובצת יהלומים, טבעת זהב צהוב ועוד.. ההמלצה היא לנסות ולהבין כמה שיותר פרטים לגבי סוג הטבעת המבוקשת.
ככל שמבינים בצורה מעמיקה יותר מהן אותן האפשרויות המוצעות, כך יעלו בסופו של דבר הסיכויים לבחור בטבעת הזהב המעוצבת המושלמת.
כמובן, שגם הדרישות והציפיות מאותה טבעת זהב יסייע בהליך הבחירה – לדוגמא, האם הרצון הוא בטבעת זהב אשר מיועדת לאירועים, טבעת זהב ליום יום, טבעת זהב לאישה או שבכלל, טבעת זהב לגבר (כידוע, כיום, גם גברים רבים עונדים תכשיטים מעוצבים ומיוחדים ובתוך כך גם טבעות).
כאן חשוב לציין, כי בעידן האינטרנט בו אנו חיים, הנגישות למידע היא קלה ויעילה – כך שניתן לדוגמא, לעיין בקולקציות קיימות של טבעות זהב, להתרשם מהסוגים, מההבדלים ומהתכונות של כל אחד מהסוגים כאשר, המידע הזה יוכל לסייע במידה רבה בקבלת ההחלטה הנכונה.

מחירי הטבעות

כל מי שמתחיל בחיפוש אחר טבעות זהב מעוצבות יגלה כי טווח המחירים של הטבעות הוא רחב במיוחד – המחיר של טבעת זהב יכול להתחיל בכמה מאות שקלים לטבעת זהב סטנדרטית ולהגיע לעשרות אלפי שקלים במקרים בהם הרצון הוא באותה טבעת זהב משובצת יהלומים (ולעיתים המחיר אף יהיה גבוה מזה).
מהסיבה הזאת, חשוב לתכנן בקפידה את גובה התקציב אשר יוקצה למטרה – כאשר, יש לתכנן את התקציב רק אחרי שאוספים את כל הפרטים והמידע לגבי טווחי המחירים של הטבעות ומה ניתן לרכוש תמורת אותו סכום הכסף המדובר.
כאן חשוב לציין, כי השקעה בהליך חיפוש אחר הטבעות, יאפשר למצוא את אותה הטבעת המבוקשת במחיר האטרקטיבי ביותר – ולכן, ההשקעה בהליך החיפוש היא ללא כל ספק משתלמת.

לבחור מתוך הקיים או להעדיף עיצוב אישי?

כאמור, כל מי שיערוך חיפוש מהיר באינטרנט אחרי טבעות זהב מעוצבות, יוכל לגלות מגוון רחב של קולקציות של חברות תכשיטים ושל מעצבים.
קיימים סיכויים גבוהים שבתוך ההיצע הרחב הזה, תמצא גם טבעת הזהב המבוקשת. יחד עם זאת, במקרים וישנן דרישות מיוחדות מאותה טבעת זהב – לדוגמא, הרצון הוא באותה טבעת זהב 14 קראט המשובצת במספר מסוים של יהלומים, ניתן להזמין אותה מאחד מאותם מקומות אשר מציעים טבעות בעיצוב אישי – כאשר, במקרה כזה, יש להציג את מלוא הדרישות והצרכים מהטבעת והודות לכלים, ידע וטכנולוגיות מתקדמות, ניתן יהיה להכין טבעת אשר תענה על כל אותן הבקשות והציפיות.

קלאסיות או מיוחדות?

יישנן טבעות זהב מעוצבות המתאפיינות בעיצוב הנחשב לקלאסי יותר וישנן טבעות המתאפיינות בעיצובים מיוחדים ומרשימים – ובמקרים מסוימים גם "מרהיבים" או "חד פעמיים".
חשוב מאוד להתאים את הטבעת לאישיות ולטעם האישי של מי שעתיד לענוד אותה – כך שאם מדובר בבחורה עדינה וסולידית, קיים סיכוי שטבעת בעיצוב קלאסי תהווה כבחירה אשר תענה על טעמה ותתאים עבורה. לעומת זאת, במידה ומדובר בבחורה יותר מוחצנת, כנראה שבחירה בטבעת זהב המתאפיינת בעיצוב ייחודי, בולט ואומנותי יכול להוות כבחירה אשר תהיה לא פחות ממושלמת בעבורה.

חשיבותו של ייעוץ

במידה ואותה טבעת זהב מיועדת כמתנה, יכול לעלות קושי בביצוע הבחירה המתאימה – לדוגמא, אם מדובר בבעל אשר מבקש לקנות טבעת זהב לאישה, סיכוי לא קטן שיהיה לו קשה להבין מה הטעם שלה או לבחור בטבעת הנכונה.
במקרה כזה, קיימת אפשרות כמובן להיוועץ בחברה של האישה או בבת משפחה, אשר אולי יודעת מה הטעם שלה או לפחות מבינה בנושא הזה קצת יותר.
אפשרות נוספת, היא להציץ לתיבת התכשיטים של האישה ולצלם את התכשיטים שלה.
חשוב למיין שכל מעצב תכשיטים או חנות תכשיטים מקצועית, תשמח כמובן להעניק ייעוץ מקצועי ללקוח שלה ולסייע לו בביצוע הבחירה – זאת בהתבסס על פרמטרים כמו: התקציב אשר יוקצה למטרה, ההעדפות וכאמור, הדוגמאות לתכשיטים שהאישה עונדת.

מהיכן לרכוש טבעות זהב מעוצבות?

טבעות זהב מעוצבות כרוכות לרוב בעלות כספית לא קטנה ובכדי לקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף, יש להקפיד ולבחור בתבונה את המקום ממנו תוזמן הטבעת.
בהליך הבחירה, מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים ובין היתר:
טיב השירות – כדאי לוודא שמדובר במקום אשר שם דגש משמעותי על נושא השירות – דבר זה יבוא לידי ביטוי הן במתן ייעוץ מקצועי, הן בזמינות ללקוח והן בעמידה בלוחות הזמנים להכנת הטבעת (רלוונטי בעיקר למקרים בהם מדובר בטבעת בהזמנה אישית).
יש לבחור את המקום בהתבסס על שם ומוניטין, על המלצות אמינות ועל שיחה ראשונית עם נציג מטעם אותו החברה – כאשר, במהלך השיחה הראשונית ניתן להציג שאלות והתשובות אשר יתקבלו עליהן יוכלו לספק את התמונה המלאה לגבי תודעת השירות והרמה המקצועית של הצוות.
מעבר לכך, כדאי לוודא שהמחירים בהם מוצעות הטבעות הם אכן מחירים הוגנים אשר תואמים את מחירי השוק.
במידה והרצון הוא בטבעת בהזמנה אישית או טבעת זהב בשיבוץ יהלומים, יש לוודא שהמקום הנבחר אכן ערוך לספק מענה על אותם הדרישות והצרכים.

לסיכום, הבנת מלוא הדרישות מאותן טבעות זהב מעוצבות, היכרות עם האפשרויות השונות ובחירה מושכלת ונבונה של המקום ממנו תוזמן הטבעות, יאפשרו יחדיו ליהנות מטבעת זהב מרשימה, אשר מספקת את התמורה הטובה ביותר לסכום הכסף שהיא עולה.